ЛЬВІВСЬКА ЕКО МАНУФАКТУРА

067-276-18-96

063-433-97-93

lvivecomanufactory@gmail.com

ПРО НАС

Зменшення запасів викопного палива та зростання цін на енергоресурси зумовили запит ринку на реалізацію енергозберігаючого та енергогенеруючого обладнання. Львівська ЕКО Мануфактура орієнтована на задоволення актуальних потреб ринку у цій сфері. Ми націлені на реалізацію якісного, надійного та доступного споживачеві обладнання: твердопаливних котлів, геліосистем та фотоелектричних систем.

Світ навколо нас постійно змінюється. Ми живемо в епоху, коли вчорашні найсміливіші технічні мрії сьогодні стають реальністю. Але бурхливий розвиток промисловості за минулі століття поставив перед нами проблеми вичерпності корисних копалин та забруднення навколишнього середовища. У постіндустріальному суспільстві дедалі голосніше лунають заклики до оптимізації використання природних ресурсів. Львівська ЕКО Мануфактура – це команда молодих спеціалістів, які активно впроваджують у життя ідею застосування природних джерел енергії. Більше того, ми навчимо Вас отримувати прибуток, дбаючи про екологію.

Сонце – найпотужніше природне джерело енергії відоме людині. Та кількість енергії Сонця, яку отримує поверхня Землі навіть у пасмурний день є у 6000 разів більшою від потреб в енергії усього населення нашої планети. При цьому, сумарна кількість відомих покладів викопного палива еквівалентна лише 30 сонячним дням. Зважаючи на практично безмежний потенціал такого джерела, Людина навчилась його використовувати. Вперше сонячні промені на дзеркалах сконцентрував Архімед ще у 212 р. до н.е. У 1767 р. Горацій де Сосюр створив перший сонячний колектор, здатний нагрівати воду до 800 С. А вже у 1958 р. розпочав свою роботу штучний супутник Землі Vanguard I обладнаний сонячними батареями.

Як бачимо, енергію Сонця ми використовуємо давно і дедалі успішніше. Фотоелектрика та геліосистеми дозволяють вирішити проблему вичерпності викопного палива, а відтак, здобути енергонезалежність. Сьогодні більше 7 млн. будинків у світі уже обладнано сонячними батареями. У складних геополітичних умовах енергонезалежність для українців стає щораз актуальнішою. Відслідковуючи усі зміни на ринку сонячної енергетики, Львівська ЕКО Мануфактура пропонує Вам як найсвіжіші новинки геліообладнання, так і перевірених часом твердопаливних котлів.

Інвестуючи кошти у придбання фотомодуля або геліосистеми, Ви тим самим отримуєте унікальну можливість не лише заощадити, а й отримати прибуток, реалізуючи надлишок електроенергії через зелений тариф. Купуючи твердопаливний котел, Ви вирішуєте проблеми газової залежності та оптимізуєте систему опалення у Вашому будинку. Можливе також поєднання геліосистеми та твердопаливного котла тривалого горіння у системі опалення та гарячого водопостачання.

Яке б обладнання Ви не обрали, ми гарантуємо його надійність. Львівська ЕКО Мануфактура – це завжди доступні ціни із збереженням належної якості.